Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni na internet

Prosim, je mozne, abych mel pripojen na internet - poskytovany Karnevalem - pripojeny soucasne dva pocitace - resp. PC a notebook? Zatim vzdy musim - pri prepinani kabelu - vypnout modem na chvili z elektriky... Jak to udelat? samozrejme, ze bych si koupil "rozdvojku" na internetovy kabel... diky

Jde také o to, jaký máš tarif od Karnevalu a jaký modem. Pokud máš 3mega a více, máš přiděleny 2 IP adresy, pak by ti měl stačit switch. Některé modemy také mají možnost připojení přes RJ45 i USB, tak bys mohl každý stroj píchnout na různý kabel. Jinak co ti radí pda je nejelegantnější řešení. A wifi je pro NTB samozřejmě pohodlnější.

Hlavne si nekupuj ovislink posledni dobou po novem firmware maj uzasnou dobu ukladani cca az 1 minuta coz jsem nepochopil proc to udelali tak blbe, a to neni jen jednou kazde ulozeni je zdlouhave, jeste je tu jeden router na ktery bych chtel upozornit
http://www.inwifi.cz/eshop.php/produkty/420/CCaC/WA -2204A-54-mbps-AP-router-rout.-client,-4-port-s/? vysla spatna serie kdy uz 6 AP routeru odesla sama od sebe po 10 minutach az 4 hodinach provozu tak ze se znich zniceho nic zacoudilo jinac nejde o spatny typ.
Vsechny mrtvolky mame uz v reklamaci :-D.