Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem (Minecraft + natáčení) PC 5-8K

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o sestavení PC na míru.

Co na tom PC chci dělat:
- Hraji Minecraft a chtěl bych začít točit videa na nějaké přiměřené technické úrovni, aby to bylo sledovatelné (kolem 30 FPS na střední detaily v HD bych byl moc rád).
- Dále to video upravovat, hrát méně náročné hry (typu Metin, 4Story, Diablo 2, The Sims 2)
- Zpracovávat dokumenty (kancelářská práce)
- Programovat software (Visual Studio)

Co už mám:
- Periferie
- HDD WD 500GB SATA2
- HDD SAMSUNG 260GB SATA2
- OS Win 7

Co potřebuji:
- Procesor
- Grafiku (ne integrovanou)
- RAM (DDR3)
- Chlazení
- Případně nějakou Case (tower)
- Jednu DVD-RW mechaniku (SATA2)

PC si sestavím.

Kdyby se odstranil ten 2. disk, tak teoreticky by zbylo pár fufníků na R7 270, která už podporuje HW encoding pomocí Raptr.

http://raptr.com/TinyDino/news/53d67283036a484c36/ improvements-to-amd-gaming-evolved-gameplay-captur e-and-sharing

edit: teoreticky vše s VCE1.0 (HD77xx) a VCE2.0 by mělo fachčit (ale nemám ověřeno). Mně to s R9 280X funguje nádherně a hlavně to nepotřebuje hafo místa na HDD (rovnou do h.264) a nežere to CPU (navíc je to zadarmo, narozdíl od dxtory, fraps apod.)

edit2: aha, druhý disk už je.. tak nic. Možná bude fungovat i ta 260.. :-)

Zdravím,

jak to myslíte s těmi disky, že je mám "takto" ?
A ano, zapomněl jsem na desku a zdroj, byl jsem docela unavený z práce když jsem to psal, díky.

Ještě 2 věci jestli můžu:
- Na tom alfacomp je sestavení za korunu? Dřív jsem to tam viděl za několik stovek
- Některé ty součástky co jste navolil nemají skladem

Takže na té sestavě se bude moct dát natáčet? Zvolené součásti jsou mi sympatické a líbí se mi, ale chci se ujistit.

Díky moc :)

Uvedl jsi - "PC si sestavím."
Není nutné kupovat na Alfě zkus to třeba na CZC.cz, Alfě .....
Pro práci s videem jsou vhodné dva samostatné disky = C: systémový/zpracování a
D:datový/ukládáni = zrychlení času práce.

(jo pokud klikneš na tu položku "Na dotaz" tak se dozvíš kdy bude díl k mání)

Zdravím,

jojo PC si sestavím, ale pokud to mají za korunu tak si to nechám sestavit od odborníků (mají tam napsané že to i nějak testují).

Přesně od toho 2 disky mám - jeden na systém a druhý na data. Ale pořád nechápu tu narážku "disky máš takto"

A jste si tedy jistý tou sestavou? Přecijen je to přes můj rozpočet, tak si musím dát fakt pozor, co si objednám... pokud s tím ale půjde natáčet, tak to bude v pohodě :) To je pro mě priorita...