Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Něco na facebook a emaily

Zdravím, hledám něco na čem by se dalo chodit po internetu.. Maily, facebook a tak, je mi jedno jestli to bude tablet, netbook nebo co to bude, jde mi spíš o cenu, tak max do dvou tisíc jestli něco takového vůbec existuje :D s mobilem moc dobré zkušenosti nemam (samsung g. Ace) at to má třeba android, windows nebo třeba chlebaOS, ale hlavně ať se to neseká už v menu

tablety do 2 tisic sou dost zalostne ale obcas je nejaka akce na znackovejsi tablety , napriklad acer nebo lenovo (ja koupil goclever za 2 a uz to neudelam :D fungovat funguje ale po tydnu lazeni rootovani a cisteni od kravin a furt to neni to co bych si predstavoval od 4jadra). Znackovejsi tablety jsou treba jen dvoujadra ale system je vyladenejsi a sviha svizneji. Pokud by vam stacil mobil zkuste dat nakou stovecku navic a kupte lumii 520 ta sviha neskutecne s konkurencnimi androidy v teto cenove relaci. Idealne si vyzkousete v elektru co by vam sedelo a vyhovovalo a pak kupte levneji na netu.