Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC okolo 30000

Zdravím všechny,
vím, že už to tady zaznělo mnohokrát, ale i já potřebuju radu ohledně PC sestavy.

CENA: 30000 +- 2000
MONITOR: NE
OPERAČNÍ SYSTÉM: NE
GRAFIKA: SAPPHIRE R9 290X TRI-X OC
PROCESOR: Intel Core i7 4770
RAM: minimálně 8GB

Mám dvě podmínky, součástí PC sestavy MUSÍ být SAPPHIRE R9 290X TRI-X OC a procesor intel i7. Nemám absolutně žádné zkušenosti se skládáním PC, takže nevím jak velkou zvolit bednu aby se tam vůbec taková grafika vešla, jak velké nároky na chlazení a zdroj budou atd. takže proto bych byl velice rád, kdybyste mi právě vy poradili a navrhli sestavu. Předem děkuji.

Chci to nejlepší na hry, ve FULL HD rozlišení, ale taky s ohledem do budoucna, hry mají stále větší nároky, nechci za chvíli kupovat zase novou kartu, proto jsem se tak rozhodl. Pokud mi nabídneš levnější alternativu, která rozběhne všechny dnešní hry ve full hd na ultra jsem samozřejmě ochoten o tom uvažovat.