Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne miznutie volneho miesta

Zdravim,

mam 160 GB SATA MAxtor rozdeleny na 3 particie: System, Data, a Swap. Pouzivam Win XP SP2. Z neznameho dovodu mizne volne miesto na systemovej particii (C:) Rano bolo volne okolo 700 MB. Aj ked komp nic nerobi, nic netaham, ani niesom na nete tak miesto stale klesa. Prave zmizlo 30 MB. Skusal som odpojit sietovy kabel, ci mi tam niekto nieco nenahrava, ale nic sa nezmenilo. Vcera kleslo volne miesto na 5 MB, radost... Antivir nic nenasiel... Poradite niekto?

Jsou ulozeny v adresari System Volume Information.
Pokud mas tak malo mista na disku, system je sam maze. Jinak by je mel smazat vypnutim te sluzby.
A doorucoval bych bud uvolnit misto (treba odmazanim odinstalacnich informací po záplatách) nebo zvýšením velikosti oddílu. Na systémovém disku bys měl mít tak 2GB volného.