Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sluchátky...

Dobrý den.Vlastním mobilní telefon Sony Xperia Miro a od dnešního rána mi blbnou sluchátka.Kdyby nejeli vůbec ,tak to pochopím ,ale nejde mi do hlavy to ,že ty sluchátka na tabletu jedou v pohodě a jiné sluchátka na mobilu také.Prosím Vás tedy o rady.Děkuji za odpovědi.

Asi jsem to špatně napsal ..
Mám sluchátka které mi na mobilu nechtějí jed ,ale na tabletu jedou v pohodě
pro vyzkoušení jsem vzal jiné sluchátka a ty na mobilu jedou
Tudíž sluchátka které mi na mobilu nejedou ,tak jsou v pořádku a v mobilu asi také když tam jiné sluchátka normálné hrají.
Proto se ptám Vás protože mě nenapadá příčina...