Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpovídající notebook v cenovém rozmezí 7-10 tisíc (Prosím o radu :) )

Zdravím všechny nadšence zde na poradně. V poslední době uvažuji nad koupí notebooku- jednak kvůli škole, druhak kvůli již přestárlému PC :) Rád bych si vybral notebook s cenovým rozpětí od 7 do 10 000 Kč, ale nejsem přes NTB takový odborník. Rozhodně bych nerad prohloupil panickým nákupem notebooku ze slevového letáku, který mi přijde do schránky, a proto prosím o radu znalce na tomto portálu. Za každou radu předem děkuji :)
PS: Primárně ho potřebuji na práci do školy, ale rozhodně bych nezavrhnul možnost zahrát si na tom občas nějakou alespoň trošku solidní hru :)

"chci takovou kvalitu, která se dá za tu cenu nejlpe pořídit", vzhledem k tomu, že nyní je na PC mým limitem tak Battlefield 2, tak o lepších hrách uvažovat můžu :) Jak píšu, nepotřebuji žádné terno, potřebuji se vlézt do limitu a hledám v tomto rozmezí ideální stroj.

idealny stroj sa vybera podla velkosti, displaya (matny, rozlisenie, apod), hmotnosti, vydrze, a podobnych kriterii. Za tu cenu dostanes vykon bud len s integrovanou grafikou alebo len so slabou extra grafikou co je potom stejne k hovnu. Proste si vyber neco co ti vyhovuje ostatnymi parametrami.
(a za dalsie tam kde mas vykonnejsie komponenty za stejnu cenu bolo zas setrene na niecom inom, napr. ze to blbo chytis a polame sa to :)

Nemám co bych ti doporučil, protože nevím jaké hry si představuješ. Z mého hlediska to vypadá asi takhle: vystačil bych si třeba i s CS 1.6, protože sám jsem student a rozhodně je lepší se soustředit na to, než zahodit životní šanci. Já mám Elitebook 8560p a jsem spokojený.