Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak "smazat" dokumenty z panelu START?

zdravím, mám XP SP3 a používám "klasická nabídka start" a takto chci i nadále. Chci se ale zeptat, jak by šlo odstranit z penelu start "složku" DOKUMENTY? anebo alespoň jeji obsah, aby nebylo vidět, ktee dokumenty byly prohližene

děkuji
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

dobrý den, takže to nefunguje

v nastaveni vlastnostech STARTU nemam zaskrtnuto ze chci rozbalit nabidku dokumenty, a přesto je rozbalena

zkoušel jsem tyhlo to......

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer
vytvorit novy DWORD s nazvem »NoSMMyDocs« s hodnotou 1

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer
vytvorit novy DWORD s nazvem »ClearRecentDocsOnExit« s hodnotou 1

zkoušel sem je nechat aktivni oba spolu, kazdy zvlast,.....porad ale bez vysledku, před restartem, po restartu PC.....nic

prosim poradite kde muze byt chyba? co udělat aby to šlo zakazat? děkuji