
Získání dat ze strarého pc.
Dobrý den.
Mám starý počítač který už nefunguje.
Problém s tím ho zprovoznit jsem zde řešil, ale bohužel se to nepodařilo.
Jen se chci zeptat jestli je z toho počítače možné získaní fotek...
Potřeboval bych zjistit jestli je to možné.
Nevím co je vlastně za problém s počítačem, ale můžu sem vložit odkaz mého posledního dotazu ohledně toho problému se s provoznením pc. ( http://pc.poradna.net/q/view/1123632-pri-zapnuti-p c-se-objevi-uvodni-obrazovka-a-pak-cerno?page=r112 4901#r1124901 )
Mimochodem jsem si pořídil notebook a potřeboval bych pouze získat alespoň ty fotografie.
Tak se tedy prosím ptám: je to možné?
Děkuji.
priateľu, nič v zlom, ale podľa tej diskusie, na ktorú odkazuješ, by si nemal šahať do PC, ono to chce trochu tomu rozumieť. Odporúčam Ti obrátiť sa na niekoho, kto sa vyzná, inak si to môžeš zničiť sám, svojou laickou iniciatívnosťou.
A to, čo chceš - získať pôvodné dáta zo starého PC, záleží na tom, či si si ho už nestihol zničiť, alebo si ušetril aspoň HDD. Pokiaľ je HDD funkčné, dajú sa dáta z neho ešte získať. Obráť sa na nejakého kamoša, ktorý sa vyzná.
Děkuju všem.
Před chvílí jsem vytáhl HDD.
Takže potřdbuji toto? http://www.alza.cz/redukce-usb2-0-na-ide-a-sata-d1 18670.htm
Žádnýho takovýho známýho nemám.
No, takže v podstatě nemůžu dělat nic.
Ale děkuji mocktrát, vážim si toho.
Hele, neviem odkiaľ si, ale pokiaľ máte v meste nejaký servis PC alebo obchod s výpočtovou technikou (kde by si mohol napr kúpiť tú redukciu, čo Ti kolega odkazoval), tak vyber ten harddisk a vezmi k nim, určite ti tie fotky, ale aj ostatné tvoje dáta, z neho vytiahnu aj zadara, v najhoršom (keby bolo treba obnovovať dáta), Ti povedia, za koľko by Ti to urobili (to by si si v tom prípade aj tak sám neurobil)... Veľa zdaru
Ano kupis si tu redukciu zapojis to do USB (a napajanie do disku) a mal by si vidiet USB disk.
Děkuju moc, pomohli jste mi.
Ve měste ten servis máme, zajdu tam.