Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prichodzie emaily...

Chcel by som sa spytat, ci sa da nejako zistit to, ze ked mi nejaka osoba posle mail a ten mi nepride. Jenoducho viackrat to dany uzivatel skusal a stale nic. Mailserver je pouzity exchange 2003 na win 2003 server, ale tam v queue vidim samozrejme len odchodziu postu. Ide mi o to, ze ako by som to mohol dat do poriadku, ci je chyba na jeho strane?

Mail mohl zachytit antispamovy filtr nekde po ceste. Zkus si nechat poslat mail do nejake jine schranky, zaloz si mail na nejakem freemailu.
Ty jsi pripojeny take na ten samy exchange?
Je e-mailova adresa sutecne spravne?
Pokud je to jina pobocka firmy, nezustalo nekde na jejich strane presmerovani tve adresy na nejakou jinou?

Ano som pripojeny na ten samy exchange server a ten user zadava adresu spravne. Ak by ho zachytil antispamovy filter, tak by som ten email aspon videl v nevyziadanej poste, nie? To mi nejde do hlavy, ze ten pouzivatel je sice v celkom inej pobocke, ale pouziva ten isty exchange, je na nom povoleny pristup zvonka cez https.