Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Novy" telefon

Ahoj premyslim nad nejakym "novym" telefonem...
Novy byt uplne nemusi.Muze byt i starsi klidne i od nekoho.
Mam ted HTC One X takze treba i neco podobneho od konkurence...ale novejsi model(chipset atd)

V mobilech se opravdu vyznam znam skoro kazdy atd...a proto mi prijde ze neni mozne si vybrat z toho mnozstvi tak to zkusim "oklestit" :)
Byla by fajn vydrz...fotak ktery neni uplny sh*t(ten co mam ted dostacuje na momentky=kdyz bude stejny ci lepsi-staci) dobry zvukovy vystup(3,5mm) min 4,7 palce)
Napadl mne LG L9 II jenze je to LG(mam s nima spatne zkusenosti-LG Arena LG Optimus 2X) a az propastna nizka cena=nekde je neco spatne
Pak "novy" SGS III Neo...za cenu cca 6 je to skoro to co hledam...ale bojim se TouchWiz ktery je snad nejhorsi(nehodlam menit ROM)

Kdyz si to tak vemu asi neni zadny dokonaly a kazdy ma neco...jen ne a ne si vybrat...
Ale docela se mi libi Note 2 sice ma TouchWiz ale je velky ale ne zase tak moc aby se nedal pouzivat...vydrz je pry super a je dobry na net.

Zkuset poradit.
S cinani nemam zkusenosti ale radeji bych se jim vyhnul :)

+otazka na konec...nemam vubec zkusenosti s Telefony SONY...a hrozne se mi libi Xperie Z...jake jsou?Koukal jsem ze reprak ani neni slyset a display je takovy...mdly :/

Sony nebrat - poruchove.

Co Huawei Ascend G6-4G? (ma to LTE).

Mam ted HTC One X

A nechces si ho jeste nechat a pockat, jak se vyvine situace s LTE modely telefonu? (Sam jsem se kvuli tomu rozhodl, ze jeste zustanu u Huawei Horor 2 a telefon zacnu resit az po novem roce.)

Jo o nich prave vubec nic nevim(Sony) libi se mi ze jsou "vodeodolne" i kdyz je mi jasne ze semnou by nebyly :D

Zkusim kouknout jinak LTE byt nemusi...s FUP se mi to zda zbytecne...pro mne je i 3GB malo :)

Na ten jsem koukal ale na tak "velky" display je male rozliseni :/ Navic se mi jako telefon moc nelibi(libi se mi ty co maji display az k okraji) ale vim jen o S4 a LG G2/3

Prave...mam s LG "horsi" zkusenost ale porad mne to k nim tahne...a chci jim davat druhou sanci pac se mi tak nejak libi...ta G2 se mi libi hodne...navic pokud opravdu dostane prostredi z G3...

Jinak kouknu na tu G3s...za tu cenu novy se zda super :)