Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S4

Dobrý den,
mám takový problém, koupil jsem již zmíněný telefon od kamaráda se kterým už bohužel nejsem ve styku a všechno šlape jak má. Jenže telefon není kompletně v češtině,něco má v češtině,něco má v angličtině,nastavená je čeština. Zkoušel jsem aktualizace systému i Obnovení továrního nastavení. Co mám dělat,abych jej nastavil do kompletní češtiny? Děkuji za odpověď

Asi tam ma nejakou custom ROM.

Zkus nejakou jinou, napriklad:

How to Install CyanogenMod on the Samsung Galaxy S4 (International LTE)

Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - ROM/ROOT/FW

Hlavne nezapomen, ze pri nahravani custom ROM se postupuje PRESNE podle navodu, jinak si telefon muzes i znefunkcnit!

Obcas nejake to detailni nastaveni opravdu nemusi byt prelozeno, ale do toho clovek stejne leze jednou kdyz si to nastavuje a pak uz ne.