Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk 100% využití (system.exe)

Zdravim,
Mám problém s pevnym diskem v notebooku, do včera fungoval normálně ale dnes se mi začal notebook sekat, když se podívám do správce, disk je vytížen na 100%, chvilkama to i padá na normální hranici 1-10% využití.. a to notebook funguje normálně ale pak zas 100% využití.. Před asi hodinou se mi notebook zasekl a spadl windows a napsalo mi to chybu "EFI NETWORK 0 for IPv6 (F8-A9-63-2E-DA-9A) boot failed" a pod tim "ok" tak jsem klikl a ukázalo se toto:
"Default Boot Device Missing or boot failed
Insert recovery media and hit any key
Then select boot manager to choose a new boot device to boot or recovery media."
Může v tom třeba nějak figurovat virus???
Předem dík

Je možné že disk bude vykazovat chybu až po nějakém zabraném místě na HDD?? Třeba když zaberu 300GB notebook chybu vykazovat nebude ale když zaberu 400GB disk začne chybu vykazovat protože tolik zabraného místa "nestíhá"??
Notebook sem restartoval a normálně naběhl bez sekání, stáhnul jsem HD Tune a teď teda provádim kontrolu error scan...

S diskem sem nic nedělal, žádný blbej program jsem nestahoval, nejsem dement... :-) jediný co mám v notebooku za "čistící program" je CCleaner který je vřele doporučovaný.. defragmentaci jsem spustil normálně přes vlastnosti na (C:)... ten Errorscan furt probíhá.. co mi tedy doporučujete?? Mám vymazat nějaký soubory (hry, filmy) aby se uvolnilo místo a disk fungoval normálně?? Samozřejmě až se dokončí ErrorScan, napíšu jak to dopadlo :-/

Tak HD Tune se seknul asi na 276GB a Windows mi ukázal chybu v HDD, že oznámil selhání, ať kontaktuju výrobce áá jěště jestli chci zálohovat abych neztratil data... rozkliknul jsem podrobnosti ale tam mi to píše "U kterého disku hrozí selhání?" "Název disku: WDC WD10S21X-24R1BT0-SSHD-8GB" (mám v noťasu ještě 8GB cache..) Nějaká rada aby mi notebook vydržel funkční aspoň do pondělí než ho budu moc reklamovat?