Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na Ubuntu nejde nainstalovat ani odstranit nedokončenou instalaci DROPBOX

Ahoj,

mám nově systém Ubuntu a chtěl jsem nainstalovat dropbox. Instalace se ne několik hodin zastavila a nyní nelze ani odstrani, abych mohl instalovat znovu. Bohužel systému Linux rozumím jen velmi málo. Jak mohu problém vyřešit (třeba z terminálu, nebo nějak odebrat ze systému složku programu)?

díky

Ale instalováno to bylo přes software center a ta instalace již několik dní "běží". PC mi běhá strašně pomalu a neúspěšná instalace nejde ukončit. N googlu umím hledat, když vím co, ale teď ani nevím jak problém správně pojmenovat.