Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2x win 7 na jednom disku - separatne oddelene

Mam v NB win7 x64 ale kopa programov mi nanom nepracuje preto potrebujem nainstalovat aj win7 x86 ... Na disku mam jeden oddiel 200gb tam uz bezi x64, druhy datovy oddiel a treti oddiel 100gb kam chcem dat x86.
Potrebujem to ale separatne oddelit ze v nabootovanom win nebudem vidiet oddiel toho druheho win, uplne ich oddelit. Na start win potom pouzijem nejaky bootmanager len neviem ako postupovat pri instalacii ... Myslim ze potom v bootmanagery nastavujem aby boli systemi pre seba neviditelne? Robil som to uz davno ....

Díky

no je to NB na programovani ustrední. Starsie ustredne vidali programi ktore podporuju win8/7/vista ale len 32bit a na x64 mi proste nejdu ... Tak preto ...
Pak musim resit nejaky spolehlivy prevodník usb-rs232 a pak jeste nejakej modem protoze ty ustredny se programuji pomoci cez tlf port a novej NB uz vsebe port na telefoní linku nema ...

Dekuju

co sa toho hw tyka, kable mame original k ustredniam a tie su zakoncene rs232 takze virtualizacia mi nepomoze kedze tak ci tak potrebujem prevodník ...
Takze nemam instalovat dva systemi ale spravit virtualizaciu? Opakovane zavedenie virtual win nieje casovo narocne? Ked som niekde na servise aby som tam nemusel 5minut nastavovat virtualny WIN?

díky