Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovenie pocitaca bez ovplyvnenia suborov

Zdar.Mam windows 8 a ked idem obnovit pocitac(lebo mna neskutecne sere)tak liknem na Obnovenie pocitaca bez ovplyvnenia suborov ale ked to to dam tak mi to len napise takuto kravinu:VLOZENIE MEDIA-niektore subory chybaju.Tieto subory sa ziskaju z media instalacie alebo z abnovenia systemu windows.Este minuly mesic mi to islo...Poradte neviem co stim lebo mna...Hodzim ten pocitac ven oknem.

Jak vis ze nemas Recovery? Recovery je schovane na Partition kterou "nevidis" :-D A pokud nekdo odstranil oddily pri instalaci tech W8 co tam mas tak je ....... ]:) Nepises jestli to je originalni predinstalovana W8 nebo uz od nekoho rozvrtana instalace W8 na puvodni system W7/W8 s odstranenym Recovery Partition...