Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opětovná legalizace W7

Dobrý den
Včera mi přišel z reklamace Pc s naistalovanými W7 .
Při prohlížení jsem narazil na to, že do automatické aktualizace zbývají dva dny. poté nebude možné nadále využívat všechny funkce W.
V pc se změnil HW. Ale jen součásti, typy jsou totožné (zdroj, MB).
Když se pokusím opětovně aktivovat W a zadám znovu product key, objeví se točící kolečko a informace že probíhá ověření, které může trvat několik minut, které ale po chvíli zmizí, ale upozornění na nutnou aktivaci je tam nadále.
Prosím, co s tím ?

Chyba aktivace systému Windows 7: 0xC004C008
Platí pro tyto edice Windows Starter, Home Premium,Professional a Ultimate

Pokud se při pokusu o online aktivaci systému Windows 7 zobrazí zpráva o chybě 0xC004C008, může to být z následujících důvodů:

Došlo ke změně hardwaru počítače.

Systém Windows 7 byl přeinstalován ve stejném počítači.

Kód Product Key systému Windows 7 byl přenesen z jiného počítače.

Kód Product Key systému ‌Windows 7, který se pokoušíte použít, se již používá v maximálním počtu počítačů povolených licencí.

Pokud jste změnili hardware, přeinstalovali systém Windows 7 nebo přenesli kód Product Key, bude třeba systém Windows 7 aktivovat pomocí automatizovaného telefonního systému.