Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký telefon do 6.000 Kč?

Zdravím, poradili byste mi prosím nějaký telefon do 6.000 Kč? Aby uměl navigaci, alespoň středně kvalitní fotoaparát, nejlépe Android, RAM nejméně 512 MB, frekvence procesoru alespoň. 1,2 GHz, nejlépe 4 - 8 jader a prostě vše, co by měl dnešní mobil umět. Děkuji

Jestli vybíráš mezi ZOPO a Xiaomi, rozhodně ber Xiaomi. ZOPO je dobrou volbou do 5000 korun, pak už jedině Xiaomi. Sice zopo má FHD displej již kolem 6000, ale ten není snad kromě rozlišení v ničem dobrý (co jsem četl). Špatné pozorovací úhly a podobně.

Jako to je asi nejlepší volba, jenže když už se tu někdo ptá na to, co si má koupit, tak si to asi ze zahraničí objednávat nebude. Zrovna teď mam objednáno Mi3 v přepočtu asi za 6500 se všemi náklady na dopravu atd. Je až drzost že za to tady chtějí +- 9000 - 10000 (16 GB)

Samsung Galaxy S3 Neo byl můj černý kůň - kandidát.

Bohužel se diskvalifikoval jednou zásadní věcí.
Nezná LTE

U LTE mi vůbec nejde o nejlepší parametry, jako je rychlost, šíření atp.
Jde o samotný fakt, že 3G (maximum, které S3 Neo zvládá) se bude vypínat
jako první. A k čemu mi potom tento mobil bude?

Chápu argument o tom, že zatím se 3G nevypíná a nějakou dobu ani vypínat nebude.

Toto je jen můj postoj, chápu i lidi, které budoucnost nezatěžuje při rozhodování.

Nakonec STAČÍ SE PODÍVAT, jaké plánuje pokrytí LTE T-Mobile do konce toho roku.
(Interaktivní mapa ČR součástí stránky)