Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC okolo 26000,-

Dobrý den, potřebuji si koupit nový stolní počítač, který budu využívat převážně na hry.

Cena: cca 26000,-
Využití: Herní (Battlefield 4, GTA V, Crysis 3,Far Cry 3 atp.)
OS: Windows 8
PC si bobužel sám postavit schopný nejsem, nicméně jsem se v recenzích dočetl, že je lepší nechat si ho sestavit (myslím, že czc nabízí tuto možnost?). Takže do ceny započítat sestavení.
Monitor bohužel nemám, tzn. monitor v ceně.
Klávesnici a myš mám. HDD stačí 500GB.
Měl jsem představu o i7 Haswell (čtyřjádro) a nějaká herní GTX grafika GDDR5, pokud je to mimo a je lepší nějaké AMD a Radeon, rád si nechám poradit.

Snad je to vše a díky všem za pomoc.

Je to ideální procesor pro hry?

CPU je blbec, co třídí jedničky a nuly a je mu šumafuk, co prezentují.

Xeon je výběr z wafferu, který prošel testy, najmě na spolehlivost provozu a má povoleny patřičné technologie a je určen do serverů, kde se předpokládá trvalé dlouhodobé zatížení a obvykle provoz 24/7/365, to ostatní z "oplatky" jde pro obyčejný konzum.

Všem moc děkuji za info.
Nejvíce se mi zatím zamlouvá sestava od Wolveho, thx man. Co se týká té grafické karty, tak o kolik by byl ten set dražší, kdybych zvolil nějakou výkonější? A také by mě zajímal ten turbo režim na 4 GHz, na to je nějaká aplikace nebo to není zapotřebí?

Takže supr, po dlouhé době mám čas se na to mrknout, moc jste mi pomohli, děkuji moc.

S kamarádem jsme to poupravili jen v detailech: http://www.czc.cz/8o888sj5geidhbpne386iu2ql9/sezna m
Doufám, že jsme to nezhoršili a sestava vypadá dobře :D

Ještě jsem se chtěl zeptat na pár věcí:
1) http://www.czc.cz/msi-r9-280x-gaming-3g/139329/pro dukt Je zde nějaký zásadní rozdíl?
2) Podle spousty lidí je zbytečné dávat skoro 6K za procesor od Intelu, když můžu mít srovnatelný AMD za lepší cenu. Váš názor?
3) http://www.alza.cz/23-philips-234e5qhsb-00-d466813 .htm#foto Je tento monitor zhruba srovnatelný s tím Aocem v původní sestavě? Nebo si těch 700,- připlatit :D

THX.

no, nevím.

Kromě té příšerné genitálius klávesnice bych si dal pozor i na ten seagate, chcípe to sice všechno, ale na seagate mám celkem pravidelně "štěstí".

AMD nemá smysl za tuto cenu vůbec uvažovat, nevyplatí se to.

Monitory jsou +/- srovnatelné, dělají se IMHO u stejného výrobce, jen si to každý koncák oplastuje po svém.