Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílená tiskárna (kopírka) - Vista

Zdravím, mám takový problém. Mám kopírku SHARP AR-5320 připojenou přes usb do počítače kde je OS Win XP. Tiskárnu jsem nasdílel. Když ji normálně přidám do ostatních počítačů kde je taky Win XP, všechno je OK.
Problém mám na notebooku, kde jsou nainstalovány Win Vista Bussines. Normálně ji přidám mezi tiskárny, ale když chci tisknout hrozně dlouho trvá než se otevře dialogové okno TISK a pak dlouho trvá než začne samotný tisk. Ve wordu se v zápatí píše "Připojování k tiskárně".
Z ostatních PC jde tisk okamžitě. Na notebokou je nasdílená i jiná tiskárna a ta reaguje normálně.
Neměl by někdo radu jak to vyřešit?? Díky moc

No já si taky myslím, že je to ovladačem. Jako v notebooku je nainstalovaný ovladač na Visty, přes přímý napojení na USB mi to tiskne hned... ale když to dám jako sdílený, tak mi to trvá dlouho, ale nakonec vytiskne... a je fakt že si to tahá jiný ovladač (pro XPčka). Nějaká rada jak mu podstrčit ten správný ovladač??

a je fakt že si to tahá jiný ovladač (pro XPčka)

kto si ho kde taha kedy kam, jak si na to prisiel? Skor by som povedal ze tam vznika nejaky timeout mozno kvoli nejakym blbo nastavenym veciam v centre sieti, alebo mozno na firewalle jedneho alebo druheho PC, ale to len hadam, nemam sharp.