Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP LaserJet P1006 nemôžem ju nainštalovať

Dobrý deň,

Dostala som tlačiareň ale bez CD / HP LaserJet P1006/ . Keď som si ju chcela nainštalovať pred koncom inštalácie sa mi vyhodilo okno že pripojiť na USB kábel avšak ja už ho mám pripojený aj do tlačiarne aj PC. Skúšala som to dať aj do iného portu ale stále to isté. Neviem kde je chyba. Ale v zariadeniach mám evidovanú ešte pôvodnú tlačiareň, ktorú keď dam odstrániť stále sa mi tam objavuje. Možnože aj to by mohol byť problém.
Ďakujem za vaše rady a pomoc.:-)
Emília, Žilina, Solinky
emilia.cierna@gmail.com
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Do not connect USB until prompted by the software.

Píše výrobce.

pred koncom inštalácie sa mi vyhodilo okno že pripojiť na USB kábel avšak ja už ho mám pripojený aj do tlačiarne aj PC

Bylo provedeno. Někdy neuškodí nejdřív číst a až potom konat.

Na stránce HP jsou drivery snad i pro tvůj OS. Takže začít odpojením kabelu, vrátit změny nebo odinstalovat, začít znova a pořádně.