Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia Lumia 920

Dobrý den, včera mi spadla Lumie (koupená před 2 týdnama) z půl metru na plouvoucí podlahu. Nemá žádné známky poškození ale nejde zapnout a nereaguje ani na nabíječku. Dříve jsem měl S3 mini a ten mi několikrát spadnul z vyšší výšky i na beton a nic mu nebylo. Tenhle (podle recenzí velice odolný) smartphone mi jednou spadne a vypadá to že je po něm. V opravně mi řekli že je lepší ho reklamovat. Pokusil bych se alespoň sundat zadní kryt ale nevím jestli neporuším záruku, protože je na šroubky. :/

žiadny telefon nieje vyrábaný za účelom toho,aby sa hádzal o zem,ale je vyrobený na to,aby sa s ním telefonovalo a používali sa v ňom aplikácie,ktoré sú s nim kompatibilné,pokial je v záruke,nerozpitvávaj ho, ale reklamuj,záruku rozšroubovaním a akýmkolvek neautorizovaným zásahom porušíš......

Mně moje Lumia už omylem párkrát spadla, na dlažbu. Není jí vůbec nic.

Telefon je na jednu stranu jen na telefonování, na druhou stranu by měl vydržet i nějaké ty menší nehody, má-li to být osobní pomocník a ne jen věc, kterou je nutno nosit v bavlnce a neustále se klepat, kdy se rozsype.

To, že přestal fungovat po prvním pádu, svědčí o nedostatku v konstrukci, možná chybovém kusu, kde možná nevydržel nějaký vnitřní spoj, který byl nicméně nejspíš projektován tak, aby vydržel. Třebas jen kontakt od baterie. Z toho titulu bych se v této situaci vůbec nebál reklamovat a ani by to nebylo proti mému vnitřnímu přesvědčení, kdy zásadně nereklamuju věci, které jsem si poškodil sám nevhodným zacházením.