Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace win 7

Zdravim, dneska by mi mel dojit novy ntb, ktery je ovsem bez os, tak jsem k nemu koupil oem verzi win 7, nikdy predtim jsem to nedelal tak si chci overit jestli to zvladnu. Dam dvd do ntb, restartuju, pujdu do bisou, vyberu bootovat z dvd, pak uz zacne instalace krok po kroku, a pak tam jeste stahnu nejake ovladace nebo ty uz tam byvaji? Za vsechny pripominky jsem rad, diky :)

Kamosi o tom nemaju ani paru, ty tiez nie, mal si si kupit notebook s predinstalovanym Windows, bolo by to lacnejsie a nemusel by si instalovat nic.

Ovladace k notebooku su na strankach vyrobcu notebooku. Najprv si overis ci tam vobewc su pre tvoj Windows, ak nie su tak mozes odniest ten windows vratit.
(P.S. na Win7 by sa v takom pripade dali pozhanat ovladace na weboch vyrobcov chipov, ale switched graphic a specialne funkcie apod mozu mat potom problem)

Před nainstalováním Windows ovladače pochopitelně instalovat nepůjdou, není jak. Dají se stáhnout třeba na flashku a po instalaci Windows ji použít. Jako první se instaluje chipset driver. Někdy nastane překvapení, když se zjistí, že pro ten vysněný OS ovladače neexistují.