Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na bezdrátové ovládání fotoaparátu Olympus mobilem?

bodré podoledne,
pokud rovnou neznáte program, kterým by se dal ovládat po wifi fotoaparát Olympus Stylus 1 mobilem Nokia Lumia 925 s Windows Phone 8.1 a 32GB paměti, nemohli byste prosím poradit aspoň klíčová slova do vyhledávače?

Zatím jsem našel jenom program pro stahování fotek z Oly do WinPhone (Ol Wireless) - ten ale nic neovládá :-/
a potom ol.share, který sice ovládá Olympus, ale je pro Android :-(

https://www.google.cz/search?q=Wireless+control+of +Olympus+Stylus+1+with+Windows+Phone+8.1+site%3Acz &ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:officia l&client=firefox-a&channel=np&source=hp&gfe_rd=cr& ei=acMNVOvLI8Xb8geHg4GwAg#rls=org.mozilla:cs:offic ial&channel=np&q=Wireless+control+of+Olympus+Stylu s+1+with+Windows+Phone+8.1+

děkuji za nějaké nakopnutí správným směrem, já jdu zatím vypisovat dotaz prodejci

Host myslel zrcadlovku. Pokud ti nevadí, že to celé bude vážit přes kilo (asi 3x tolik co Stylus 1) a bude to také patřičně větší, pak směle do toho. Pokud hledáš "kompakt" od Nikonu, který by se tomu vyrovnal, pak máš smůlu.
Z konkurence Sony RX10 nebo Panasonic Lumix DMC-FZ1000. Ale oba jsou mnohem větší a mnohem dražší.

Předpokládal jsem, že se Host pokouší rozjet flame a chce srovnávat sporťák s náklaďákem :-(
Vím, že žádný takový Nikon není, proto jsem to takto formuloval: "jestli víte o aspoň srovnatelném Nikonu". ]:)
Delší dobu jsem se akorát rozhodoval mezi Olympusy XZ-2 a Stylusem 1. 8-)