Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - který do Kč 5000,-?

Dobrý den,
po neúspěšné reklamaci mého mobilu Zopo zp700 mi vrátili peníze (4200 kč )
A já vůbec nevím do jakého nového mobilu se vrhnout. :/
Požaduji stejný nebo větší výkon , lepší fotoaparát (a spolehlivou wifi a gps),velký display (od 4.7 palce výš),na NFC a LTE můžu asi zapomenou ,ale to mě tolik netrápí.
Nezáleží mi na značce(ale žádný no name zase nechci).
Cena by měla být podobná asi do 4500 nebo max. 5000 ,ale to už spíše ne :/.
Děkuji za rady.
Změna předmětu, původně: Mobil (karel)

http://www.czc.cz/gigabyte-gsmart-mika-m2-cerna-bi la/156835/produkt

http://www.czc.cz/xiaomi-redmi-hongmi-cerna/141444 /produkt

2 Dobře vybavené telefony s Dual - Sim... Je jen na tobě jaký si z nich vybereš

GIGABYTE +
HD Displej,
13 MPix nezáleží na MPix ale jen to tady píšů,
Nejnovější Android 4.4,
Pěti palcový displej,

Xiaomi +
Retina IPS displej, HD rozlišení,
Quadcore o taktu 1,5 GHz,
Sice starší Android 4.2 ale pěkná nadstavba MIUI,

Oba telefony mají pozitivní recenze, vyber si jaký chceš.