Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastaveni wifi u htc diamond

Dobry den chci se zeptat jak nastavit připojeni internetu na wifi pro aplikaci facebook.
Při spuštěni aplikace mi to hlásí "Plese check you´re connected to the internet".
Nechci pravě zbytečně používat sim kartu když mam v bytě wifi které funguje jak má
ale v telefonu se přes aplikaci nepřihlásím ale přes operu v mobilu na facebook najedu normálně.
Děkuji za veškeré rady.

V nastaveniach telefonu si skontroluj ze mas povolene pripajanie aplikaciam na pozadi ci tak dajak

P.S. mas tu app aktualizovanu? (viz google play - z menu v tom google play vyber moje aplikacie a tam v zozname si to najdi ci to nechce aktualizovat)