Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem All in one PC doporučení

Dobrý den,
mohli by jste mi prosím doporučit nějaký All in one PC na internet, kancelářské práce. Cenový limit 15 000,-
uhlopříčku minimálně 21' prosím

předem díky

tak jsem na to koukal, tak rád bych zůstal u All in one PC a novější požadavky jsou aby to podporovalo Win XP, ty komponenty prostě aby měli ovladače i na win xp, kvůli programům na diagnostiku který běží jen na win xp. Kdyby někdo něco viděl,našel dejte vědět prosím díky :)