Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Heroes 5 - ktere balicky ze SP2 potrebuje?

Zdravim,
pri spusteni hry Heroes 5 se objevi jen uvodni obrazovka a na liste se mi objevi dalsi okno s nazvem "Error", ktery nelze zobrazit. Heroes 5 ma v pozadavcich, aby byl nainstalovanan SP2, ale nechci instalovat komplet vse. Mam win XP prof SP1 a nainstalovane jen kriticke zaplaty SP2. Vi nekdo, ktere zaplaty bych mel jeste nainstalovat?
Predem dik
Pavel

Spravne delas - SP2 je hnuj.

Pro Vladimira : na SP2 nefungujou vsechny programy, coz chapu pri prechodu z Win98 na WinXP, jedna se o uplne jine platformy, ale absolutne to nechapu u jednoho OS jen jine cislo verze.

Jinak Heroes 5 jsem hral na Windows XP SP1. (Fakt je ze ale cracknute - nesnasim vkladani CD do mechaniky.) ;-)