Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alcatel 3040D

zdravim,
vybral jsem matce k výročí telefon Alcatel 3040D, je pravda že již použitý ale furt lepší než mitsubishi co má.

chtěl bych ji ponořit do tajů dotykových telefonů ale tak nějak nemůžu najít schopnou recenzi zda OS v tom mobilu je nějaký android či nějaký pa symbian.Mám jen nabíječku a ten přístroj.

nemáte sním někdo nějaké zkušenosti?

jde o to že fakt prvně nejde najít na tohle nějaký forum kde bych se dozvěděl jestli ji tam můžu dát vůbec nějaký android.Slot na SD to má podporuje to 8GB kterou jsem ji do toho koupil ale karta se ne a ne zobrazit.V SW telefonu nemůžu právě ani najít co je to zač(střeva).

když pominu tu nečitelnost SD karty, nevíte fakt někdo kde o tom něco sehnat?PODROBNĚJI?

dík za odezvy.

jasný že tam je android , teda taky mi to připadá, vše jde, až na tu SD kartu 8GB.

nemůže to být třeba tím že to je SD s rychlejším zápisem?

mě mate to že všude píšou:telefon s vlastním uživatelským rozhraním, ale nikde nenapíšou "android jolly break" apod.

takže se dá teoreticky ten mobil překopat na lepší android než ho prodávájí?

jde o to že má docela malou storage paměť.Chtěl bych jí tam hodit nějaký jiný, tehle "vlastní operační systém" mě docela jebe.

edit: co je u tebe "lowend"?