Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ramky

zdravicko,mam par tydnu novy pocitac a uz paty den mi stahovani neceho ,nebo zatizeni internetu nackoci zatizeni RAM 90%+ a opravdu si nevim rady ,kde je zakopany pes .. mel by nekdo nejake rady?
mam normal Win7 .64bit a 4gb ramky ..dekuji za kazdou pomoc a nazor

zkousel sem asi milionkrat pres F8 dostat se do nouzaku a nic.. musel sem si najit ,ze se to da pres mscfg,tak sem to udelal,ale nevim kde nastavim to autoruns co prsne po me vyzadujes ,sem po tedle strance fakt ratard ,tak prosim o postupove kroky dik moc.jinac pri restartu hnedka vytizeni spadnulo na 25-30% defaultnich