Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdíl ve wireless Lan

Zdravím a pozdravuji,

měl bych dotaz ohledně ovladačů do notebooku. Koupil jsem Acer a nabízí mi to k instalaci 2 wireless lanky a jelikož jsem laik a prosil bych na to brát zřetel.. Potřebuji radu.

Wireless LAN-Atheros
Wireless LAN-Broadcom

Pokud je nainstaluji oba, nebudou se mi nějak třískat?

Dostal jsem od nich CD s ovladači, které bohužel je nefunkční. Ale na jejich stránkách jsem našel pro svůj typ ovladače a já teď mám poměrně velké dilema, co s tím.

Tady je odkaz s ovladači (Byl bych rád, kdyby přišla i rada k jejich instalaci:

4c4b0d27f4