Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade procesoru a základovky

Zdravím, už jsem tu několikrát řešil, že jsem při sestavování pc ohnul nějaké piny pro procesor na základovce, a proto mi zřejmě nejde dual-channel. Proto jsem se rozhodl, že bych koupil novou základní desku a popřípadě i s procesorem kvůli podle všeho zastaralejší patici...

Moje sestava: Crucial Balistix Tactical 8GB (2x 4GB), intel core i5-3470, seasonic s12ii-520W 80 plus bronze, wd velociraptor 250gb (+ 1tb wd black), xigmatek sd1283 gaia, zalman z9 u3, asus p8z77-m lga1155 a Sapphire HD 7950 Vapor-X OC with Boost 3GB GDDR5

Co se her týče tak jsem byl spokojený, sestava udělaná od M-Pola byla super a mám ji moc rád, ale počítač trošku nestíhá při náročnější práci ve Photoshopu, renderování nebo třeba streamování (tehdy jsem to nechtěl tak úplně dělat).

Co se týče peněz tak jsem myslel tak 2000-2500 základovka a nevím, kolem 8000 procesor plus asi dokoupím ssd Crucial M500.

Prosím tedy o radu, jaká základovka s procesorem by se mi tam vyplatila kolem téhle ceny a aby se mi to zároveň vyplatilo vyměnit a aby mi to ujel zdroj.

Prosím o vyjádření M-Pola nebo někoho podobného. Děkuji

Nevím jak se mi to povedlo, prostě ty piny na desce místo na cpu mi nepřijdou jako šťastná volba, prostě jsem cpu přiložil a přicvakl tím držákem a po odendání jsem zjistil že jsou zničené některé piny... povedlo sem i něco narovnat pinzetou ale lépe už se mi to nedaří