Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Správné komponenty

Ahojte , moc PC nerozumím mam menší otázku chci od vás poradit nebo spíše skontrolovat jestli tyto komponenty co zadám níže půjdou a budou všechny fungovat + jaký zdroj nejlépe k nim. Chci fakt jen skontrolovat jestli vše půjde jak má, nemusíte mi psát že tento komponent nekupuj bohatě by stačil tendle atd. Sem začátečník skládal sem to jen tak. Popřípadě kdyby nějaký komponent nešel použít napište proč. Děkuji mnohokrát :)

PS: A zdroj jaký doporučíte aby to utahal. :)

processor: Intel Core i7-4790K

zakl. Deska: MSI Z97 GAMING 5

graf. Karta: MSI N750Ti TF 2GD5/OC Gaming

paměti: Kingston 16GB KIT DDR3 2400MHz CL11 HyperX Beast Series

SSD: Kingston SSDNow V300 120GB 7mm

HDD: Western Digital Red 2000GB 64MB cache

Jdeš od tématu. Licence k programům máme od školy. Spíš mi vysvětli co je lepší změnit za komponenty aby to odpovídalo tomu co chci řekněme profesionální počítač. Myslim si že se pak líp dohodneme než furt psát od tématu. Děkuji za odpověď.

Hrozně mě ukvapuje co tu všechno todle řešíte.. já sem psal že chci fakt jen říct jestli to půjde a jakej zdroj, a vy jako banda začínáte rejt... Nemuseli jsme to tu všecko psát stačilo lehce jen napsat půjde a tento typ zdroje a je to.

je to sestavený jen tak ze srandy

Když si srandu můžete činit vy, pak proč ne jiní?

Popřípadě kdyby nějaký komponent nešel použít napište proč.

Že je to slátanina, to už bylo psáno, já si vybral paměťové moduly a napsal snad jasně proč!
Typ zdroje nenapíši, když netuším skříň. Co když si vyberete skříň s možnou montáží SFX, TFX, atd. zdroje?

Ta IT školička musí být zajímavá, asi základy HW nepřednáší.

Toto takto "utáhne" slušný 350W zdroj bez problémů.
Jinak to je naprosto nevyvážený pokus o nekompletní stroj = ani herní a ani pracovní.
(i můj náctiletý mladej to už umí lépe, protože ví jak spočítat přibližně spotřebu, že K procesor neuchladí "box" chladič, co znamená JEDEC ....... prostě základní potřebné znalosti pro návrh PC)