Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi obchod play.

Když potřebuji něco stáhnout na obchod play tak mi to napíše:Při načítání informací ze serveru došlo k chybě (RCP:S-7:AEC-0)
Nevíte někdo co stí.Předem děkuji moc za opravu.

Spousty vysledku ve vyhledavani k chybe RPC:S-7:AEC-0. Nejake reseni se tam jiste najde.
Jeste tady je seznam chybovych hlasek Obchodu Play, kouknul bych se na ty dole, zacinajicich podobne. Odebrat a znova pridat ucet Google, odinstalovat aktualizace obchdou Play, vymazat data, cache, totez Google Services Framework a spravce stahovani. Vse je popsano podrobne i s obrazky. Poslednim resenim je obnova do tovarniho nastaveni. Lovu zdar :-)