Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasekávání zvuku u rok starého PC Asus K55V

Rád bych požádal o pomoc s vyřešením problému se zvukem. Počítač je sice v záruce, ale jestli se jedná o maličkost, se kterou někdo z Vás zkušenost má, nebudu to posílat na reklamaci. 30 dní si nemohu dovolit čekat.
Problém je, že při přehrávání hudby nebo filmů se zvuk zadrhává a seká, není plynulý a je v podstatě jedno, jestli k tomu používám vestavěný reproduktor v PC, bedničky a nebo sluchátka. Seká se to všude.
Zkoušel jsem v nastavení zvuků zakázat všechny zvukové efekty, zkoušel jsem aktualizovat drivery a nic. Je možné, že je to mechanické poškození?
Pokud si s tím někdo z Vás ví rady, pomozte mi, je to velmi otravné a k práci většinou potřebuji hudbu.
Děkuji

Předmět Autor Datum
Ked to robi aj v prednych konektoroch tak to neni mechanicke poskodeni. Nemas ten windows zavireny n…
MM.. 10.09.2014 14:31
MM..
Už to funguje, děkuji. Počítač bylo třeba vyčistit od infikovaných souborů. Použil jsem superantispy… poslední
applejust01 10.09.2014 15:47
applejust01

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru