Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC

Zdravim,
měl bych dotaz mám herní pc a kolega v práci mi řekl,že by se měl nějakým způsobem zahořet slyšel jsme to poprvé, tak se chci zeptat jestli je to nutné a jestli, tak jakým způsobem se to děla přes jaký program nebo jestli stačí pouze nějaká naročnější hra. Diky za odpověd

dělá se to tak, že se delší dobu spouštějí stress testy. Jinak to už asi ani nemá moc smysl, jen otestovat, zda sestavení neprodukuje nadměrné teplo, které chlazení počítače není schopno vyvést ze skříně, tj. nechat běžet cca 3-4 hodiny a přitom sledovat teploty.

na stress je nejlepší Furmark, ten zatíží největší zdroj tepla, tj. grafiku a zároveň má i monitor teploty.