Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnocení herní sestavy

MOTHERBOARD Asus P8Z77-V LX
CPU Intel Core i5-3570
GPU ASUS GTX660
RAM Kingston HyperX (2x4GB kit) 1600MHz CL9
HDD Western Digital 2000GB
COOLER Zalman CNPS9700 LED
CASE Zalman Z12 ZDROJ Zalman ZM500-GT 500W

Máte někdo jinačí nápad v téhle cenové relaci? Byl bych rád kdyby to rozjelo Crysis 3 a pod. hry :)
Změna kategorie, původně: Periferie. Sestava je sestava. (karel)

- I kdyz GTX 660 není spatná grafická karta, uz jde jen prece o trosku starsí typ, kde za stejnou cenu muzes mít vykonejsí a novējsí gkartu s lepsím Gchipem.
- CPU a zakladní desku muzes vzít také novējsí generace. (poprípade K verzi z otevrenym nasobičem, není podmínkou ale muze se do budoucna hodit, kde muzes jednoduse dosáhnout 10-20% nárustu vykonu)