Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace windows bez CD

Chtěl bych se zeptat kde mám sehnat instalační soubor Windows 7 Home premium 64bit chtěl bych přeinstalovat PC ale bohužel mam jen Recovery disk a poté disk na grafiku samozdřejmě mám od windowsu seriové číslo díky za pomoc :)
Změna kategorie, původně: Software. To snad nemůže být tak obtížné. (karel)

Microsoft windows 7 Recovery DVD Portions 2009 microsofft corporation a pak jen licenční podmínky jako že je to jen pro mě atd reinstalaci jsem zpouštěl tak že jsem najel Ovládací panely Obnovení Rozšířené metody obnovení a tam oboje

tak ok : Dal jsem při spouštěbí F10 nebo F8 nevím které tak mačknu obě :D a najede mi BIOS a na výběr 2 možnosti hold se blbě píše co tam přesně je protože PC s kterého píšu tobě je ten na kterém to chcu reinstal ale byly tam prostě 2možnosti ta první jsem vube nechapal a druhá byla DVD/CD boot něco něco tak na to jsem klikl pak mi najela černa obrazovka načítaní windowsu taková jako prsotě bych měl 95 mno a oběvilo se mi par možnosti : Instalace Windows a jako druhé Opravit OS : Tak jsem dal opravit OS ted tam byly 2 možnosti první byla že jsem měl vybrat co chci bootovat tam byl jen WIN 7 to jsem dal a to my napsalo že něco není kompatabilní a druhá: přeinstalovat u toho to zas napsalo že nemam instalační disk

Daj instalaci Windows. Za predpokladu ze to je spravne recovery k tomu PC.

Keby si nedrzal v tajnosti co to je presne za PC tak by ti uz davno niekto napisal ze ci to ma vstavane recovery a jakou klavesou sa aktivuje. Manual k tej veci mas na strankach vyrobcu, bude to v nom tiez napisane.