Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC zostava

zdravím chcem si skladať PC a našiel som túto zostavu:
Procesor: AMD FX-6300 3.5GHz -
Grafická karta: Gigabyte GV-R9 270X 2GB -
Pamät: Corsair Vengeance DDR3 8GB 1600MHz -
Doska: Asus M5A78L-M/USB3 -
Zdroj: CoolerMaster RS600-ACABD3-E1- 47 eur
HDD: Western Digital Caviar 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB,WD10EZEX

chcel by som názor ľudí čo sa do toho vyznajú :) PC na filmy,hry atď do 500€ (nepotrebujem 1000W mašinu aby som mohol hrať každú hierku na ultra) Ďakujem .

Levná je, ale právě na úkor těch nejdůležitějších komponent - deska, zdroj a ani krabice nezaručuje slušnější výměnu luftu u herní sestavy.
Absence lepšího chladiče (jen "box") ovšem zaručuje hodně kraválu v zátěži.
OS Win také nikde, takže závěr - nic takového bych nekoupil ani pod pohrůžkou.