Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil okolo 5000

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o pomoc s výběrem mobilu s Androidem vytipoval jsem si zatím tyhle dva
http://www.czc.cz/huawei-ascend-g6-cerna/148654/pr odukt?q-category-id=ce2r0v0q7agdhb1n98p507fj3g&q-c -0-producer=s88ijbateccfmn812i6vtvhveb5
http://www.czc.cz/xiaomi-redmi-1s-modra/154053/pro dukt?q-category-id=ce2r0v0q7agdhb1n98p507fj3g&q-c- 0-producer=s5g7ln5k88aja0966l80an0kkn3
měl jsem Lenovo p770 ale když ho zapnu tak je jen bílá obrazovka a na ní takove zelené a červené čárečky a po chvílí se vypne. Stalo se to když jsem byl na netu tak se sekl, obraz se rozkostičkoval a už jde jen ta bílá obrazovka.

Na CZC bych nekkupoval ani jeden. Xiaomi Redmi 1S bych koupil od nejake firmy co tam dava oficialni ceskou ROM a pouze za predpokladu, ze jses smireny s tim, ze to nema podporu siti LTE, ktera se uz v pristim roce bude hodit.
Huawei Ascend G6 je uplne na nic, kdyz si vezmes, ze O2 prodava jen o 400,- draz vylepsenou verzi Huawei Ascend G6-4G s podporou LTE siti.

SGS3 Neo neni lepsi nez Xiaomi Redmi 1S, ten Huawei Ascend G6-4G ma nevyhodu v horsim displeji, ale zase ma LTE, jinak je to povedeny foun.

Poradny pokryti by melo byt po novem roce, ale neverim, ze to za 4 mesice stihnou, nicmene do roka bude urcite.