Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 5000kč

Zdravím
Chtěl bych radu či doporučení
Zalíbily se mi tyto http://www.alza.cz/acer-liquid-e3-cerny-d601766.ht m a http://www.alza.cz/sony-xperia-l-c2105-black-d4280 96.htm
Co myslíte do kterého jít či by jste mi doporučili nějaký jiný prosil bych podobnou konstrukci jako tyto 2
Každopádně nebudu to kupovat v alze podívám se na heurece kde nebudou tak vysoké ceny
Díky

Sony ani v nejmensim,sice Redmax porad tlaci toho reda,ale svym zpusobem ma recht.Pomer cena-vykon je jasne dana,hlavne za ten telefon mluvi vyladena romka a hafo spokojenych zakazniku.S tim LTE bych si kdyztak hlavu nedelal,ono to bude trvat,nez bude dobre pokryti,ikdyz se to hodne rozrusta,ale stejne kdovi jaka bude vubec cena za net,atd...Tudiz,zaver je takovy,ze sony ee a takovy ten gigas*it a ty sra*ky kolem za to nestoji.Takze tak.

Netlacim Redmi, respektive Redmi 1S, to je rozdil, prvni ee Mediatek, druhy Snapdragon. Ale jak pises, vybira si same lepsi, Sonaky a Gigabyte, opravdu neni o co stat, nasledne bude nadavat na Android, jak je to blbej system, ale ze si vybral spatny telefon i pres dobre minene rady, to potom uz neuzna.

Myslim Redmi 1s,o tom zadna.Kazdopadne vyladena romka je zaklad pro lidi,co si koupi telefon a cekaji,ze vse pofachci.Ale na druhou stranku,se da dohrat dobra romka i pro tydlifony,ktere je nemaji vyladene v zakladu a maji za urcitou cenu lepsi vykon.Ale to je zase jine tema.Ja jenom rikam,ze pokud nekdo chce mobil do peti tacu,tak ten tvuj redmi je dobra volba.Ale jsou lepsi moznosti za tu cenu.Potom se musi romka dohrat a vyladit,coz neni tema pro tazajiciho.Takze podrzeno,secteno,co jsi nabizel,je dobra volba.