Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S5 Akční cena

Dobrý den uvažuji o koupi mob. telefonu Samsung Galaxy S5 dávají teď na něj akci při nákupu vrácení 2.500kč ale jen pro prvních 1500 registrovaných uživatelů což se mi zdá že už musí být dávno překonaná hranice co myslíte je šance že mi těch 2.500 vrátí nikde na stránkách jsem počet zakoupených telefonů nenašel děkuji.

je šance že mi těch 2.500 vrátí

Myslim si ze vrati, pokud je kampan uvedena na strankach prodejce, je platna. Odkaz na podrobna pravidla je napr. na webu TS Bohemia, tam to prelouskej, ja to cist nebudu :-)

Edit:

pro prvních 1500 registrovaných uživatelů

trochu jsem to pocetl, kdeze jsi dosel k hodnote tebou uvedene, ktery zdroj to hlasa?