Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalování Windows

Zdravim , potřebuju radu . Chci přeinstalovat windows , ale bohužel už nemám CD . Mohli byste mi prosím poradit jak to přeinstaluju bez CD ? Zkoušel jsem to normálně přes Daemon Tools .. ale vždycky když se spustí instalace windows , tak to po mně stejně nakonec chce CD a instalace nepokračuje . Jedná se o Windows XP . Díky za odpovědi .

Zkoušel jsem to normálně přes Daemon Tools

Uvažuj:když spustíš instalaci a zformátuje to disk nebo oddíl,kde je asi ten Daemon a virtuální mechanika,aby mohly pokračovat?To prostě nejde.Viz rada od MM-vypal si instalační CD.
A předem si sežeň ovladače,alespoň na chipset a LAN,ať se pak můžeš dokončit instalaci a stáhnout vše ostatní.