Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sygic do mobilu

ma nekdo zkušenost s navigaci sygic v mobilu?

ja si so mb stáhl sygic a mapa čech a německa,a telefon je plnej,,,proč se to neulozi na pamet.kartu?nebo jak to mam udelat kdyz vnitřni pamet je u mobilu mala?

chtel bych si koupit tu placenou verzu ale nejprve chci vyřešit to misto na pamet,,,,,jde to ukladat ty mapy na kartu a nen do telefonuv ?

Jaký že to máš mobil a jaký operační systém? Ptal jsem se sousedky a taky to neví, prý tě nezná.:-D
Standardně se ukládá aplikace do telefonu a mapy na kartu. A to přímo při instalaci, kdy si místo uložení uvedeš, nebo přesunem
a to v závislosti na systému.