Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 8 chyba

Ahoj , mam problem , dneska rano jsem zapl pc a nacetlo mi to ,, aktulizace windowsu , asi po 10 minutach se pc sam restartoval a bylo tam ,, konfigurace aktulizacich windows se nezdaril ,, vraci zmeny ,, a po cca 25minutach se sam restartoval a to same konfigurace aktulizacich windows se nezdaril ,, vraci zmeny ,, a takhle se to furt opakuje , prosim poradte , dik

Pekny nazov vlakna.
Ano, windows 8 je chyba. Bohuzial Ti neporadim, Win8 som odignoroval.

Microsoft v poslednej dobe ma problem z aktualizaciami, nie len na Win8.
Skus zakazat / odinstalovat posledne aktualizacie (podla datumu) a pockaj si na opravu.