Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BOOT Win 8 z Flash Disku

Zdravím, chtěl jsem si nainstalovat Win 8 Enterptise 64bit na PC. Z ISO souboru jsem udělal obyč soubory a přes program Novicorp WinToFlash jsem si z Flash disku udělal Boot flashdisk + se tam nakopíroval WIndows. Zapojil jsem Flashku do USB, restartoval jsem PC. Nastavil jsem Boot z flashky a po chvilce se objevilo logo Windowsu 8. To logo tam bylo asi 5 minut, nic jineho se nestalo. Nevíte, kde by mohl být problém? Děkuji za rady

- Proč werez?
- Windows 8 Etreprise, sla stáhnou zkusební verze, jak je to niní, nevím.
- Bez BOOTovacího klíče, sel udēlat Update prímo z Windows7
- Jestli ti nenabíha instalace, zkus jinačí port USB, pres USB3 ti to nepojede, klidnē zkus instalaci pomocí DVD.
- Nastavení Security a option botování v BIOSe muze byt také na vinnē.