Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestava pc

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude tato sestava dobrá a jestli budou všechny komponenty do sebe zapadat
skříň :Zalman Z11 Plus
Grafická karta : MSI NVIDIA N750TI TWIN FROZR 2GD5/OC
Procesor:Intel core i5-4570
Základní deska:MSI Z97 Gaming 5
Paměť Ram:Crucial Ballistix Sport 8GB(kit 2*4)1600 MHz CL9
Zdroj:Cooler Master E600 Thunder 600WPFC c2.3,12c
SSD:Kingston SSD NOW V300 120GB
HDD:Seagate desktop HDD 1TB
Načítání disků : ASUS DRW-24F1ST bulk černá
děkuji za odpovědi

To se nevyplatí, protože u zdrojů rozhodně neplatí "čím víc wattů, tím víc Adidas".
Podřadný zdoj může způsobovat nestabilitu PC, ty nejpodřadnější ho dokonce dokáží i zničit. Navíc mají většinou kratší životnost a navíc mívají i nižší účinnost (=více tepla a větší spotřeba elektřiny).

takže když tedy změním komponenty z toho intelu i5 4570 na i5 4590 a grafiky n760TF a základní desku nechám tu Z97 od msi tak mi bude stačí 500W zdroj a vše mi bude sedět jak do bedny tak správně komunikovat mezi sebou? A po nějaké době koupím SSD disk Kingston hyperX Fury 120GB