Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Složka Cisco

Dobrý den, dnes při čištění počítače a instalování nějakých programů jsem našel v Program files složku cisco. A v ní tyto soubory. Cisco Leap modul, Cisco PEAP modul, Cisco EAR FAST Module. Zajímalo by mě na co jsou tyto složky nebo programy? Stane se něco, když jsem tyto složky odstranil? Na internetu jsem si o tom už něco přečetl, ale nenašel jsem nějakou pořádnou odpověd. Vůbec si nejsem vědom, že bych něco takového instaloval. Notebook už mám dlouho a tato složka ukazovala, že se nainstalovala teprve 29.6. Mám windows 8. Někde jsem se dočetl, že ta složka není potřeba, někde že ji mám mít. Když jsem si četl, jak tyto programy odstranit, tak jsem se dočetl, že normálně v ovl. panelech je odinstaluji. Jenže tam jsem je nenašel a já blbec jen odstranil ty složky. Ano vím, měl jsem se prvně zeptat. Děkuji za radu... :-)

Ale ved radu zu dostal niekolkokrat.
Neskodi to.
Nesahat na to.
Nedavat to prec.
Podpora Cisco VPN sa na klientskych pc vyskytuje pomerne casto, bud si to vyzaduje nejaky hw alebo nejaky sw. Samo od seba sa to tam nedalo a kedze tazatel nedisponuje znalostami v IT oblasti je najrozumnejsia rada tu co dostal. Nech to necha tak.