Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tabletu

Dobrý den, měl bych prosím vás takový dotaz. Chci si koupit tablet, který bude využívat spíše jako ebook ,takže jenom obyčejný. Mám vyhlédlé dva 1.goclever-quantum-785 (cena 1690 Kč) a 2. goclever-orion-785 (cena 1999 Kč). Rozdíl mezi nimi je pouze v procesoru a chci se zeptat zda se vyplatí a bude znát, že si 300 Kč příplatím? Předem děkuji za odpověď.

zaleží co od něj vyžadujete. Dražší má o 500mah větší baterii, ale za to menší interní paměť pouze 8gb ( levnější 16gb) a absenci Bluetooth.
2 jadro by mohlo být úspornější, což bude důvod proč má 4jádro větší baterii. Takže záleží jen na vás jestli jste ochotný připlatit 300 za vyšší výkon, který teoreticky při čtení knih nebude potřeba..