Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení přenosu mezi notebookem W8 a multi. cent.

Nějak netuším a stále tápu, jak nastavit ve Windows 8 sdílení s multimediálním centrem Xtreamer SideWinder 3 SE. Na stránkách podpory jsem našel návod, ale jen pro Windows 7 a ten se liší v podrobném návodu od osmiček a tak nevím kde co konkrétně nastavit. Jde mi jen o to ,abych nemusel stále multimediální centrum s notebookem propojovat kdykoliv potřebuji do něho něco přetáhnou kabelem, ale poslat jen vzduchem i třeba pomaleji. Vážně moc díky za jakoukoliv pomoc.

v routeru taky nenastavuješ připojení počítače.

v multicentru necháš přidělení adresy dhcp. ale dá se na routeru rezervovat pevná ip podle mac adresy síťovky.
pokud máš pochybný nápad připojovat ho přes wifi, musíš se dostat do nastavení multicentra a vyplnit ssid a wpa-key sítě.

jak nastavit ve Windows 8 sdílení s multimediálním centrem

nastavení sdílení 95% domácích uživatelů nezvládne.
tobě jde zřejmě o to, že máš nasysleno tisíc filmů na pc a to centrum se k nim má nějak dostat a přitom překonat hesla windows. to je jedna možnost - mít povoleno sdílení datového disku s filmy.
druhá možnost je stream filmu z windows do sítě, to umí přehrávače videa.